До Європарламенту потрапила партія "Піратська бухта"

  Праві партії зберегли контроль у Європарламенті - це попередні дані виборів, що напередодні відбулися у країнах Євросоюзу.

  Консервативна центристська Європейська народна партія отримала понад третину місць в Європарламенті - до 273 мандатів. На другій позиції -соціалісти, вони вибороли до 165 місць. Ліберали матимуть 84 багнети. На четвертому місці - зелені. Решта місць розподілені між партіями, що не входять до основних наднаціональних політоб`єднань Європи. Головно - між радикальними і ультраправими партіями.

  Явка на перегонах стала рекордно низькою за всю історію перегонів - у середньому 43 відсотки. Лідери фракцій Європарламенту винуватять у байдужості виборців економічну кризу.

  Ганс-Герт Поттерінг, президент Європарламенту: "Я дуже радію тому, що про-Європейські партії, такі як Народна Європейська партія, Соціалісти, Ліберали та Партія Зелених – отримали переконливу перемогу на цих виборах. І саме ці політичні сили продовжать вести Європу до світлого і стабільно майбутнього. Я хочу зауважити, що опонентів, ліво-центристів – запросять до співпраці, чесної та об’єктивної".

  І одне місце у новому Європарламенті отримала шведська партія "Піратська бухта", що виступає ЗА легалізацію порушення авторських прав, повідомляє агенство "Франц Прес". Ця політсила не раз була в центрі судових процесів щодо поширення інформації в Інтернеті. Так у середині квітня суд Стокгольма приговорив чотирьох її засновників до одного року за гратами і виплаті матеріальних збитків на суму близько трьох мільойнів євро.

  Попередній матеріал
  У президента Литвы Адамкуса - проблемы с сердцем
  Наступний матеріал
  В Атлантиці знайшли тіла більшості пасажирів А-330
  Теги:
  Loading...