uk.wikipedia.org

Данія вислала камерунського студента-відмінника за надмірну працьовитість

  Влада Данії депортувала в Камерун студента Оргуського університету Маріуса Юбі за працьовитість.

  Про повідомляє The Guardian.

  30-річний африканський студент у вільний час підпрацьовував прибиральником, проте в останні кілька місяців він витрачав на роботу на 90 хвилин на тиждень більше часу, ніж дозволено. Згідно з трудовим законодавством Данії, іноземні студенти можуть працювати не більше 15 годин на тиждень.

  Юбі полетів додому у четвер, 7 січня 2016 року. В Оргуському університеті визнали, що подібне покарання є надмірно суворим, підкресливши, що хлопець справно платив за навчання. Більше того, Юбі був одним із кращих учнів в університеті. Перед депортацією з країни студентові дозволили скласти іспити. Камерунець написав три контрольні роботи за один день, продемонструвавши найкращі результати. Петицію з проханням повернути камерунця, щоб він зміг закінчити навчання, в інтернеті підписали вже понад 18 тис. осіб.

  Як повідомляв 5.ua, 27 листопада 2015 року у Катманду протестували понад 10 тис. студентів. Вони вишикувалися живим ланцюгом. У такий спосіб вони протестували проти стихійної блокади кордону з Індією.

  Попередній матеріал
  Екс-президент Кравчук розповів, за якої умови Крим буде з Україною
  Наступний матеріал
  В Ужгороді сталася пожежа в готелі