Crash room у Харкові

Crash room: як у Харкові "випускають пар" із користю для здоров'я

Позбутися поганого настрою або негативних емоцій з кувалдою чи биткою в руках. У Харкові з'явився новий вид антистресового відпочинку

У краш-кімнаті клієнти можуть трощити все, що заманеться. На злам дають посуд, старі меблі та побутову техніку. Але речі на трощення можна приносити із собою. Чи можна і такий спосіб вечір важкого дня зробити приємним, тестувала журналістка "5 каналу" Оксана Нечепоренко. 

Стрес Дмитра Свіріна супроводжує мало не увесь робочий тиждень. Не виняток, жаліється чоловік, і вихідні. Дмитро завідує меблевим виробництвом і постійно спілкується з різними людьми. Щоб зняти із себе напругу, зазвичай вимикає телефон та слухає гучну музику.

"Звичайно, намагаюся придушувати, проте не завжди виходить. Не завжди", – визнає бізнесмен.

Щоб гнів та агресія не накопичувалися, психологи радять щось зруйнувати. Аби терапія була результативною, на місці зруйнованих речей можна уявляти тих, хто викликав негативні емоції.

Crash room у Харкові

Така собі антистресова кімната з'явилася нещодавно в Харкові. Ідею запозичили в японців. Щоби розрядитися, доведеться добряче повправлятися з важкими знаряддями. Більше години ще не витримав ніхто.

"Бита не настільки важка, аби розбити телевізор. Для телевізора беремо щось важче. Наприклад, сокиру", – пояснює керівник Crash Room Сергій Савченко.

У кімнаті суворо дотримуються техніки безпеки. Такі розваги – не дитячі, тому вхід обмежений за віком. Грати в такі забавки можна лише тим, кому за 18. Одночасно в кімнаті можуть перебувати не більш ніж четверо руйнівників. Обов'язкові – захисний костюм та маска.

Crash room у Харкові

Дівчата надають перевагу посуду, хлопці – техніці. Хоча для декого найвищим задоволенням є понищити те, що зазвичай створює.

"Незвичайно те, що раніше створював меблі, а тепер доводиться їх нищити. Не шкода, ніби цього чекав усе життя", – каже бізнесмен Дмитро Свірін.

Випустити пару до краш-руму люди найчастіше приходять у будні після роботи. Багато народу і на свята. Ціна такої антистресової години може сягати двох тисяч гривень, залежно від того, скільки клієнт розтрощив.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Попередній матеріал
Рішення щодо введення миротворців ООН на Донбас виходить на фінішний етап – експерт
Наступний матеріал
У Вінниці на одному з будівництв обвалилася стіна, троє людей постраждали