апостроф

Чиновники РФ привітали росіян з 23 лютого нацистськими прапорами, ізраїльськими танками і крейсером НАТО

Російські чиновники видали нову партію "патріотичного креативу" до свята радянської армії

Першими "відзначились" чиновники Всеволожського району Ленінградської області РФ. Місцеві водії уже 18 лютого оприлюднили скандальні фото у групі "Питер онлайн" у соцмережах. Там на так званій "Дорозі життя" з'явився банер з привітанням підвладного населення з "днем захисника вітчизни" від імені райадміністрації. Однак порядок кольорів російського прапора на плакаті виявився переплутаним і склав нацистський прапор для окупованої Чехії часів Другої світової (так званий протекторат Богемії і Моравії).

Користувачі прокоментували фото так: "Адміністрація Всеволожська вирішила привітати з днем захисника вітчизни. Тільки питання, а Вітчизна – чия?"

vk.com / Питер онлайн

Мешканців Орла путінська партія "Єдіная Росія" привітала плакатом із бравими танкістами, які кудись мчать на танку, повідомив блогер під ніком Nik0las12. Однак зображена на банері бойова машина виявився ізраїльською "Меркавою", а фото - вкрадене з фотогалереї ЦАХАЛ (армії оборони Ізраїлю) на Flikr.

nik0las12.livejournal.com/

А жителів Брянська привітали з 23 лютого плакатом із зображенням німецького бойового фрегата, повідомляє міський сайт 24TV.pro. Розтяжка з'явилася напередодні свята на одному з павільйонів центрального ринку Брянська. На плакаті з символікою свята зображений сучасний німецький бойовий корабель F216 Schleswig-Holstein.

/
/
/

Найдалі ж у заданому чиновниками напрямку пішли керівники приватного ТРЦ у російському Благовєщенську, передає "Апостроф". Тамтешній щит із поздоровленням з 23 лютого, встановлений в торговому центрі, привітав росіян зображенням нацистських танків "Тигр" і "Пантера", які бадьоро наступають на ворога у супроводі винищувачів "Фокке-Вульф" та бронетранспортерів "Ганомаг". Своє творіння вони довершили стрічкою із перевернутого догори дригом російського прапора.

апостроф

Нагадаємо, в Україні радянське свято "День Червоної армії і флоту", перейменоване зараз у Росії на "День захисника Вітчизни", не відзначається з 2015 року.

Попередній матеріал
Каленюк: Кошти, виведені урядовцями Януковича, навряд чи повернуть цього року з закордонних рахунків
Наступний матеріал
Терористи перекидають донецьких лікарів у прифронтові Горлівку і Єнакієво
Loading...

У Раді Європи переплутали прапори РФ і Сан-Марино

В Росії випадково встановили пам’ятник нацисту з "георгіївською" стрічкою

В Росії "георгіївську" стрічку використовують з крабовими паличками, суші, волоссям. Фотопідбірка

У Москві собакам пропонують безкоштовні тату у вигляді "георгіївської" стрічки