1tv.od.ua

Чубакка постав перед судом: його оштрафували на 170 грн (фото)

Київський районний суд міста Одеси наклав на правопорушника, переодягненого в костюм Чубакки, адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 170 грн.

Про це повідомляє прес-служба Київського районного суду Одеси.

"До Київського районного суду м. Одеси надійшов протокол про адміністративне правопорушення, яке сталось сьогодні, 25.10.2015 р. А саме: чоловік, переодягнений в костюм "Чубакки" з фільму "Зоряні війни" біля виборчої дільниці під гучну музику фотографувався з дітьми. На вимогу працівників поліції надати документи, що посвідчують особу, здійснював злісну непокору законному розпорядженню працівника міліції, в зв’язку з чим правоохоронцями було складено протокол за ст. 185 КУпАП", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на судове засідання правопорушника привели співробітники поліції. Чубакка пояснив, що він сам приїхав до дільниці, аби сфотографуватись з Дартом Вейдером, так як він є фанатом "Зоряних воїнів". Він також додав, що надати документи працівникам поліції він не зміг, оскільки їх при собі не мав. 

"Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що в діях чоловіка вбачаються ознаки адміністративного правопорушення. В зв'язку з чим, суд ухвалив постанову про накладення на правопорушника адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 грн", - зазначається у повідомленні.

/
/
/
/

Нагадаємо, одеська поліція затримала невідомого у костюмі героя "Зоряних війн" Чубакки і відвезла у райвідділ.

Попередній матеріал
У Сумах виборці голосують "в шторах" (фото)
Наступний матеріал
Місцеві вибори: станом на 16:00 явка склала 36,2% (інфографіка)