Фото із відкритих джерел

Через російський закон про ЗМІ саратовські сайти повідомили про "школярку, яка дещо зробила"

  Саратовські інтернет-ЗМІ зробили публікацію про спробу самогубства 16-річної школярки завуальованою через заборони російського закону.

  11 вересня у Саратові 16-річна учениця 11-го класу здійснила спробу самогубства після сварки з батьками. Сайт СаратовБизнесКонсалтинг опублікував цю новину під заголовком "Школярка госпіталізована після сварки з батьками". Прямо у тексті новини редакція пояснила, чому подробиці інциденту не повідомляються: "Згідно зі ст. 15 закону про інформацію, ЗМІ заборонено розміщувати відомості про способи здійснення самогубства, а також заклики до вчинення самогубства"

  Інший сайт про новини Саратова, Родной город, пішов ще далі, опублікувавши новину під заголовком "В Саратові після сварки з батьками школярка дещо зробила з деяких причин".

  Абсурдний заголовок привернув увагу багатьох користувачів інтернету. Популярний російський сайт Сноб передрукував новину про "школярку, яка дещо зробила".

  Нагадаємо, нещодавно у Росії Google, Яндекс та Internet Explorer потрапили у список екстремістських матеріалів. Це стало результатом помилок, які були зроблені чиновниками при складанні "чорного списку " Міністерства юстиції.

  Попередній матеріал
  Бутусов: До бригади спецпризначення Нацгвардії увійде близько трьох тисяч бійців
  Наступний матеріал
  Після подій 31 серпня під ВР у лікарнях залишаються 56 бійців – речниця Нацгвардії