Через декольте Меркель - скандал у Німеччині

  Передвиборний скандал у Німеччині. Партії канцлера Ангели Меркель - закидають використання брудних політтехнологій у кампанії. Критика на адресу християнських демократів пролунала після того, як на вулицях з`явилися плакати Меркель і її колеги по партії Віри Ленг-сфельд. На фото обидві жінки вдягнуті у блузи із надто відвертим, на думку багатьох німців, декольте.

  "Ми можемо запропонувати вам більше", - це підпис під агітаційним плакатом християнських демократів. Звичайний політичний лозунг набув нового, пікантного значення. Над написом - зображення двох жінок із глибоким декольте - канцлер країни Ангела Меркель та її колега по партії Віра Лангсфельд.

  Преса одразу ж звинуватила політичну силу у використанні занадто відвертих жіночих образів для передвиборної агітації. Політикам довелося виправдовуватися.

  Віра Лангсфельд, кандидат від християнських демократів: "Це всього лише жарт. Я зовсім не та людина, яку можна звинуватити у сексизмі та спротиву емансипації жінок. Адже я самотужки виховала трьох дітей, ведучи при цьому активне суспільне життя".

  Люди на вулицях Берліна реагують на такі плакати по-різному. Більшість сходяться на тому, що це просто невдалий жарт. Прихильники партії  соціал-демократів кажуть - ми прогресивні, тому не боїмося сміливих кроків. Опоненти переконані - партія влади передчуває поразку, тому не цурається брудних політичних технологій.

  Люди:
  - Ні, я не вважаю, що автори мали на меті образити жіноцтво. Але з іншого боку - це не викликає посмішку. Скоріше це невдалий жарт. Хоча мушу визнати, що такі плакати додають перчинки до цієї нудної політичної кампанії.
  -  Немає тут жодного сексизму. Дуже навіть весело. Не чекав такого від християнських демократів.

  Цей плакат не можна оцінити однозначно. Зрозуміло одне - християнські демократи йдуть на будь-що заради того, щоб привернути увагу. Але їм це не допоможе.

  Вибори до Бундестагу - парламенту Німеччини - відбудуться 27 вересня. Головні конкуренти на перегонах - християнські демократи на чолі з Ангелою Меркель та соціал-демократи. Їх очолює міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр.

  Захар Симчич. 5 канал

  Попередній матеріал
  "Талібан" підірвав бомбу біля бази НАТО в Кабулі
  Наступний матеріал
  У Чехії впав екскурсійний літак
  Теги: