Черепаха подорожувала Великим Бар'єрним рифом із камерою GoPro

  Камеру до тварини прикріпили екологи, щоб, знявши відео, привернути увагу до забрудненості рифу.

  Австралійський підрозділ Всесвітнього фонду дикої природи (World Wildlife Fund) виклав на офіційному каналі організації в YouTube відео Великого Бар'єрного рифу. Про це пише Lenta.ru з посиланням на USA Today.

  Цей ролик особливий тим, що був знятий на камеру, прикріплену до спини морської черепахи. Запис зроблено в рамках дослідницького проекту, що має на меті вивчити, як зміни клімату і забруднення навколишнього середовища впливають на колонії черепах, що живуть в районі рифу. Щоб дізнатися більше про звички цих тварин у природному середовищі, вчені встановили на піддослідну черепаху камеру GoPro, а потім відпустили на волю.

  Ролик триває приблизно 3 хв, після чого "оператор" (зелена морська черепаха Chelonia mydas) струшує камеру і пливе. Пристрій рятує аквалангіст.

  У фонді сподіваються, що публікація фільму допоможе привернути увагу до небезпек, які загрожують морським черепахам і решті 6 тис. видів тварин, що мешкають на Великому Бар'єрному рифі.

  Великий Бар'єрний риф - найбільший кораловий риф у світі, який можна побачити навіть з космосу. Він внесений до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Попередній матеріал
  У перші години роботи онлайн-реєстру для перетину лінії зіткнення СБУ отримала понад три тисячі заяв
  Наступний матеріал
  Лисенко: Здатність бойовиків глушити сигнали безпілотників свідчить, що вони отримують техніку з Росії