Будинок на дереві з`явився у центрі Нью-Йорка [відео]

  Будинок на дереві з`явився у центрі Манхеттена. У невибагливих апартаментах - стіл, кілька стільців та поличок. Домівку створила одна з місцевих мешканок, яка нещодавно переїхала з передмістя.

  Це будинок у сfмому серці Манхеттена. Тут свого часу мешкали Марк Твен та Елеонора Рузвельт - дружина президента США Франкліна Рузвельта. А ця споруда навпроти з`явилася не так давно, але вже встигла здобути славу - унікальної, адже вона зведена просто на дереві.

  Мелінда Хакет: "Коли я переїха з села до міста із трьома доньками - десяти, восьми та шести років - які здебільшого проводили час на свіжому повітрі, стрибаючи по деревах - я вирішила, а чому б не зробити будинок на дереві".

  Ще не встигла Мелінда добудувати свою "дерев`яну мрію", як до неї завітала поліція, а згодом і пожежники. І хоча їм будинок сподобався, вони таки повідомили міську владу про незаконно зведену споруду. Справа дійшла до суду.

  Роберт Стронг, архітектор: "Я дуже хотів допомогти Мелінді у суді, адже мені сподобався цей будинок на дереві. Не можна було дозволити його демонтувати".

  Судова тяганина тривала майже півроку і врешті-решт судді вирішили залишити будинок. Бо жодних скарг від сусідів престижного району Нью-Йорка не було. До того ж, власниця обіцяла підгодовувати рідкісних птахів, які вподобали будиночок.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Кримському Етнографічному музеї влаштують виставку самоварів [відео]
  Наступний матеріал
  Чергова гра баскетбольної суперліги - "Будівельник" переміг БК "Київ"
  Теги: