Будинок майбутнього презентували у Сіднеї [репортаж, відео]

  Архітектор Тоні Оуен розробив його за 3D технологіями, які використовували під час зйомок стрічки "Аватар". Будинок, який господар назвав Мобіус, не лише гарний, але й економічний. Замість кондиціонера у ньому - вітер, замість світла - сонце.

  Ось він будинок майбутнього - білий, просторий, виконаний у стилі модерн. Саме такі оселі обиратимуть люди замість кам`яних та дерев`яних - переконує архітектор, він же власник Тоні Оуен. Адже, будинок майбутнього - Мобіус - дуже зручний і до того ж економічний.

  Тоні Оуен, архітектор: "Будинок дуже легкий. Бо він зведений з алюмінієвих панелей. Відтак, його легко тримати у чистоті. А форма дозволяє повітрю вентелювати кімнати - тож вам не треба встановлювати кондиціонер. А стінки з ґрАток добре пропускають сонячні промені - тож світло вмикати можна тільки ввечері".

  Втілити ідею будинку майбутнього архітектору вдалося лише за допомогою 3D технологій, які він запозичив у авторів фільму "Аватар". Складну конструкцію вдалося спроектувати лише завдяки новітньому програмному забезпеченню, яке використовували у блокбастері.  

  Тоні Оуен, архітектор: "Завдяки цим технологіям будь-який вигаданий світ може стати реальністю. Люди втілюватимуть свої мрії у життя".

  Будинок майбутнього вже незабаром можна буде побачити усім охочим. Його внесуть до списку найвизначних будівель зеленого континенту. Мобіус  не витримає конкуренції з архітектурними шедеврами XIX сторіччя - запевняє спеціально уповноважена у справах архітектурної спадщини Австралії Кейт Кларк, яка вже мала змогу побачити будинок майбутнього.

  Кейт Кларк, відповідальна за історичні будівлі Австралії: "Звичайно, ви можете фантазувати - робити дивовижні речі накшталт таких от будинків, але їх не можна порівняти з архітектурно спадщиною XIX століття".

  Двері історичних та дивовижних будівель Австралії відкриються сьомого грудня. Архітектор Будинку майбутнього переконаний, саме його шедевр з-поміж півсотні споруд буде найпопулярнішим серед відвідувачів.

  Ганна Ільїних, 5 канал

  Попередній матеріал
  Священики йдуть у політику [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Тиснява в індійському храмі - 10 загиблих
  Теги: