Будівництво гігафабрики Tesla Motors зняли на відео з безпілотника

  Завод з виробництва акумуляторів для електромобілів Tesla, також відомий як гігафабрика, показали на відзнятому відео з безпілотника.

  Про це повідомляє портал Transport Evolved, пише Lenta.Ru. Будівництво заводу ведеться у штаті Невада в США.

  Як зазначає видання, відео з'явилося на YouTube-каналі невадської компанії, яка займається закупівлею старих ноутбуків. Як пояснили автори, відео записували за допомогою квадрокоптера DJI Phantom 3 Professional у той час, коли на будівництві не було робітників, і з відстані понад 1,6 км. Це було зроблено з метою забезпечення безпеки.

  Квадрокоптер доступний у вільному продажу в Сполучених Штатах Америки і оснащений камерою, що здатна знімати відео 4К. Його конструкція передбачає, що користувач зможе повертати і нахиляти камеру віддалено.

  За інформацією видання, глава Tesla Motors Елон Маск відзначив у  Twitter, що на відео видно лише 1/4 частини запланованого виробничого комплексу. Раніше у відкритому доступі знаходилися тільки фотографії з будівництва заводу.

  Відзначається, що Tesla Motors вирішила звести гігафабріку, щоб знизити вартість виробництва акумуляторів для електромобілів і уникнути їх прогнозованого дефіциту в 2017-2018 році, коли на ринку з'явиться електрокар Tesla Model III (попередня вартість складає $35 тиc.).

  Підприємство займе площу 4000 квадратних метрів. На його території передбачається розмістити сонячні та вітряні джерела енергії для забезпечення потреб виробництва. Очікується, що гігафабріка Tesla Motors дозволить створити 6,6 тис. робочих місць.

  Попередній матеріал
  До Горлівки привезли два КамАЗи з тілами убитих терористів – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Бойовики сьогодні 11 разів обстріляли позиції сил АТО біля Широкиного
  Теги:

  Засновник корпорації SpaceX і Tesla Motors планує запуск 700 супутників для роздачі Інтернету по всьому світу

  В Іспанії літак впав на завод Coca-Cola

  В Росії зупиняються заводи Nissan, Hyundai, Toyota і Ford

  У Китаї на хімічному заводі стався потужний вибух