Британський учений заборонив закохуватися і плакати у своїй лабораторії

  Дослідник розмістив відповідні оголошення на дверях своєї лабораторії.

  Учений-географ і лаборант Саутгемптонського університету (Великобританія) Том Бішоп відреагував на скандал довкола звинувачень нобелівського лауреата Тіма Ханта в сексизмі, "прикрасивши" вхід до своєї лабораторії специфічними знаками, пише Meduza.

  Хант раніше наголошував, що чоловіки й жінки, які працюють разом в лабораторіях, постійно закохуються одне в одного. А жінки ще й плачуть у відповідь на критику.

  Як зазначається, після цих слів Том Бішоп наклеїв на двері два знаки: "Лабораторний простір для чоловіків і жінок" та "Не закохуватися. Не плакати".

  Бішоп написав про це у своєму Twitter: "Дотримуючись корисної поради сера Тома Ханта, я оновив знаки на вході до лабораторії".

  Видання повідомляє, що Том Бішоп - не єдиний вчений, хто відреагував на заяви Тіма Ханта. Так мікробіолог з Ноттінгемського університету Стів Діггл розробив дизайн наклейки, що об'єднує всі три згадані попередження.

  Діггл також відзвітував про це у своєму Twitter: "Щоб заощадити ваш час, розробив лабораторний знак, який легко роздрукувати. Користуйтеся на здоров'я".

  Водночас нейробіолог Меган Россі з Університетського коледжу Лондона пожартувала, що не може займатися наукою, бо закохалася в своїх чоловіків-колег. Як зазначається, Россі називає себе феміністкою і підтримує звільнення Ханта з коледжу.

  "Вибачте, я не можу сьогодні займатися наукою. Я буду дуже зайнята закоханістю у мій відділ, що складається переважно з чоловіків", - написала вона на своїй сторінці в Twitter.

  Видання також додає, що заява Ханта про труднощі, які виникають у лабораторіях, де чоловіки і жінки працюють разом, прозвучала 9 червня на конференції з наукової журналістики в Сеулі. Після цього вчений вибачився за свої слова, але в результаті був змушений піти з посади почесного професора Університетського коледжу Лондона. До речі, у 2001 році Тім Хант отримав Нобелівську премію з фізіології і медицини.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: Російські найманці руйнують інфраструктуру Донбасу
  Наступний матеріал
  Президент назвав визволення Маріуполя найблискучішою операцією АТО
  Теги: