Британський тиждень моди відвідала несправжня Єлизавета ІІ [відео]

  Модну фантазію втілив у життя британський дует. Дизайнер і фотограф відтворили уявний візит Єлизавети ІІ на модне шоу. Роль королеви виконала її двійник.

  Тиждень моди у Лондоні - одній із чотирьох фешн-столиць світу - привертає любителів красивого одягу з різних країн. Серед них - і багато знаменитостей та представників блакитної крові. Але британська королева покази не відвідує. Відтворити сценарій можливої появи Єлизавети ІІ на модному шоу вирішила відома фотограф Елісон Джексон. Вона запросила двійника правителя Великої Британії на модний показ марки "Роднік Бенд", щоби зафіксувати майже історичний момент. Компанію Єлизаветі склали співаки Елтон Джон та Кеті Перрі.

  Елісон Джексон, фотограф: "Кожна знаменитість відвідує покази та вечірки на тижні моди. Мені здалося, що було би цікаво поставити в один кадр королеву, Елтона Джона та Кеті Перрі, коли вони милуються вбранням. Таке фото символізує, як їх поєднує любов до одягу цього бренду".
   
  Провідні будинки моди викладають знаменитостям десятки тисяч доларів за появу на презентаціях колекцій. Дизайнер одягу зізнається: і не мріяв про таких гостей на показі, тим паче що ті обійшлися всього у кілька сотень фунтів.

  Філіпп Колберт, дизайнер: "Перший ряд на фешн-показах є так само важливим, як і вбрання. Позаяк наш бренд пропагує жартівливість у моді, ми забажали зробити із шоу таку собі містифікацію".

  Після показу межа між реальністю та фантазією стерлася. І двійники Елтона Джона та королеви, як прості люди, замовили до студії піцу.

  Мирослава Пеца, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Рівень підготовки ОВК до виборів перевіряють активісти Європатруля [відео]
  Наступний матеріал
  Вуличні художники розмальовують обшарпані стіни старих будинків Кам`янця-Подільського [відео]
  Теги: