dailymail.co.uk

Британський лікар завершив навколосвітню подорож на велосипеді, яка тривала шість років

Мандрівник розповів, що протягом усього пройденого шляху він не почувався самотнім

Британський лікар Стівен Фейбс здійснив навколосвітню подорож на велосипеді за шість років, проїхавши 86 тис. км, повідомляє The Daily Mail.

Він рушив в поїздку з Європи, побував у Африці, Південній і Північній Америці, Австралії. За інформацією видання, Фейбс завів власний блог Cycling the 6, в якому ділився з читачами враженнями від поїздок.

У своїх мандрах чоловік не залишався без роботи - був волонтером у місцевих лікарнях, займався благодійністю. "Мені завжди подобалися пригоди, і я подумав, що це ще одна мандрівка. Крім того, я розмірковував про те, щоб спростити своє життя на деякий час - мало речей, ніяких дедлайнів або розкладу", - пояснив чоловік.

Всі речі Фейбса вмістилися в заплічному рюкзаку, окремо він віз намет, прикріпивши його до велосипеда. Жив на $10 в день, але через три роки у нього закінчилися гроші. Після цього він поповнював свій бюджет, виступаючи з публічними лекціями і продаючи свої оповідання різним виданням. За визнанням мандрівника, протягом усього пройденого шляху він не почувався самотнім. Він жартує, що одного разу до нього в намет в гості завітав скорпіон, потім - павук "чорна вдова". Траплялося, що леви і змії, включаючи триметрову кобру, бували біля самого входу в його переносне житло. 

Найскладнішим для Фейбса стала подорож по Монголії взимку, коли йому доводилося їхати при -35°C. Крім того, його намагалися пограбувати діти в Єгипті, а в Перу Фейбса, поки він спав, ледь не застрелив місцевий мешканець. 

Як повідомляв 5.ua, навколосвітню подорож пішки здійснив мешканець Монреаля

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Посли країн G7 закликали українську владу працювати в унісон
Наступний матеріал
Павлопіль: бойовики застосовують тактику, відпрацьовану ще під час чеченської війни
Loading...

Тисячі велосипедистів проїхали вулицями філіппінської столиці

Молоді винахідники почали виробництво велосипедів, які неможливо вкрасти

У Бразилії чоловік вручну пересунув автомобіль з велосипедної доріжки

Знаменитий екстремал продемонстрував видовищний фрістайл на велосипеді

Незрячі велосипедисти, які мандрують Україною, дісталися Житомира

У Хмельницькому відбувся велосипедний грінфест