Pixabay / Leon_Ting

Британський футуролог передбачив, як виглядатимуть міські будівлі у 2045 році

  Відомий британський футуролог Ян Пірсон спільно з експертами компанії Hewden зробив прогноз про те, які тенденції в будівельній галузі можна буде побачити через 30 років.

  Ян Пірсон вважає, що роботи стануть невід'ємною частиною повсякденного життя людей вдома і в офісі, повідомляє Tech Insider

  Футуролог прогнозує, що будівлі будуть оснащені штучним інтелектом і зможуть реагувати на слова людей - наприклад, на прохання людини змінити температуру приміщення. Також Пірсон вважає, що побудують надвисокі споруди, які будуть функціонувати як міні-міста. На одних поверхах люди будуть щось виробляти, на інших – жити, на третіх – займатися офісною роботою.

  За словами футуролога, замість звичайних вікон у будівлях будуть встановлювати екрани віртуальної реальності, бо це буде швидше і дешевше, ніж ставити традиційні вікна. "У своїх будинках люди будуть використовувати спрей, що всмоктує сонячні промені та перетворює їх на енергію", - передбачає Пірсон. Також розумне опалення та освітлення переміщатиметься за людиною під час її руху кімнатою.

  Щоб носити важке обладнання, будівельники будуть носити екзоскелети. На найбільш небезпечних будівельних ділянках працюватимуть роботи, а не люди. Також Ян Пірсон заявляє, що прискорити роботу будівельників допоможе 3D-друк у міру того, як з'являтимуться нові форми бетону та інших матеріалів. 

  Як повідомляв 5.ua, у травні 2015 року головний дизайнер Ferrari представив концепт космічного корабля майбутнього.

  Попередній матеріал
  Модернізація українських військ ППО розпочнеться у 2016-2017 роках - експерт
  Наступний матеріал
  У Генштабі підтвердили повернення трьох українських десантників з окупованого Криму