Британський астронавт випадково зателефонував з космосу незнайомці

  Астронавт вибачився перед жінкою, до якої помилково зателефонував, запитавши: "Алло, це Земля?"

  Британський астронавт Тім Пік (Tim Peake) помилився номером і зателефонував незнайомій жінці з Міжнародної космічної станції. Як пише видання Wonderzine, співрозмовниця була дуже здивована, почувши в слухавці: "Алло, це Земля?"

  Астронавт вибачився перед незнайомкою у своєму Twitter. "Хочу вибачитися перед жінкою, якій я помилково зателефонував, запитавши: "Алло, це Земля?" Це не розіграш по телефону… просто неправильний номер!", - написав Пік.

  До цього астронавт привітав своїх читачів у Twitter з Різдвом, опублікувавши фотографію Землі в переддень свята.

  Як зазначає Wonderzine, Тім Пік - перший громадянин Великої Британії, що вирушив у космос під егідою Європейського космічного агентства. Він прибув на орбіту разом з російським космонавтом Юрієм Маленченко і американським астронавтом Тімоті Копрою 15 грудня. У цей день так багато британців прогуляли заняття і роботу, щоб подивитися трансляцію запуску ракети, що це явище назвали Peake Fever. На орбіті Пік проведе серію експериментів, які дозволять дослідникам вивчити вплив невагомості на процеси, що відбуваються в тілі людини. 

  Як повідомляв 5.ua, нещодавно на Міжнародній космічній станції вперше проросли квіти. Причому їхні паростки виглядають більшими, ніж у рослин цього ж виду на Землі. 

  Попередній матеріал
  Суд у справі Корбана оголосив перерву до неділі
  Наступний матеріал
  За минулу добу бойовики 66 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО - штаб