Британець у 94 роки займається фітнесом

  Вік для справжнього спортсмена - не завада. Так вважає нова інтернет-сенсація - британець Стенлі Томас. Зіркою на 94-му році життя він став - завдяки любові до фітнесу.

  Комплекс вправ літнього спортсмена - став хітом одразу  після того, як з`явився у всесвітній мережі. Тепер містер Стен - справжній гуру для мешканців Південного Вельсу. Сам атлет каже: до спорту його привчили ще у королівському флоті в 30-х роках минулого сторіччя. Вийшовши на пенсію - чоловік не захотів здаватися. Обладнав у  підвалі будинку спортзал і розробив власну програму тренувань. Втім, застерігає: фітнес-комплекс його авторства - не для новачків. Щоби його опанувати - важливо не лише бути у хорошій фізичній формі, а й вміти правильно розслаблятися.

  Стенлі Томас, спортсмен: "Спорт допомагає відчути себе справді живим, ним дійсно хочеться займатися. Сидіти і байдикувати - просто ніколи, енергія - просто переповнює, увесь час хочеться щось робити. Зрештою під час занять - досягаєш справжнього автоматизму, тіло саме виконує навіть найскладніші вправи".

  Попередній матеріал
  Один із найвідоміших учених сучасності святкує ювілей
  Наступний матеріал
  До берегів Нової Зеландії прибило сміття з вантажного судна "Рена"
  Теги: