Боснія_суп 5.ua

Боснійські кухарі сподіваються потрапити до Книги рекордів Гіннеса

  Боснійські кухарі сподіваються потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Для цього, на центральній площі Сараєва приготували і роздали 16 тисяч порцій місцевого делікатесу - так званого бек-супу. 

  Це національна страва з курячого бульйону, овочів та крупи, відома ще з часів Оттоманської імперії. Більше 100 кращих шеф-кухарів країни кілька годин чаклували біля гігантського казана, додаючи спеції, трави, масло, молоко та інші інгредієнти.

  У результаті вийшло понад 4100 літрів наїдку. Ним пригостили гостей та учасників конференції Всесвітньої асоціації шеф-кухарів, а також містян, що спостерігали за приготуванням.

  Представникам Книг рекордів Гіннеса організатори надали звіт про подію, і сподіваються, що вже найближчим часом ті визнають новий рекорд. 

  "Ми хочемо привчити людей їсти не низькоякісний фаст-фуд, а смачні і поживні національні страви. У кулінарії Боснії змішалися традиції багатьох культур, кожна з них залишила слід. Тож у боснійській кухні чимало справжніх шедеврів", - сказав шеф-кухар Заїм Мердан.

  "Страва вийшла чудова, концентрація смаку неймовірна. Це фантастика", - додав він.

  Попередній матеріал
  Нідерланди назвали недопустимим намір Росії виставити у музеї уламок "Боїнга"
  Наступний матеріал
  "Українські отамани" перемогли "Команду Росії" у боксерському поєдинку

  54-річний американець встановив світовий рекорд з підтягування на перекладині

  Книга рекордів Гіннеса назвала найстарішу кішку у світі

  Синьо-жовта "фенічка" донеччанки стала новим рекордом України

  Гарбуза-рекордсмена виростив американець