Болівійський президент оголосив голодування

  Болівійський президент оголосив голодування. Ево Моралеса не влаштовує сучасна виборча система і він хотів би їїзмінити. Але конгресмени, які повинні ухвалити відповідне рішення - проти. Це змусило главу держави вдатися до такого радикального кроку.

  Згідно з місцевою конституцією, яка набрала чинності сьомого лютого після рішення всезагального референдума, вибори повинні відбутися шостого грудня цього року. Однак парламент країни не голосує за відповідний закон. Разом із президентом голодують суспільні та профспілкові лідери. Болівійські міністри наразі до акції не приєдналися. Через голодування Моралес був змушений скасувати свій візит на Кубу.

  Ево Моралес, президент Болівії: "Люди - перш за все. Спочатку ми повинні думати про країну, а вже потім - про окремі регіони та сектори. За допомогою голодування я захищаю демократію, право людей обирати".

  Уолтер Гуітерас, сенатор від опозиції: "Конгрес є абсолютно незалежною гілкою. Президент просто займається шантажем. Голодування не може бути використане, коли йдеться про демократію та законність. Це просто безсоромно".

  Попередній матеріал
  Бранці з танкера "Hansa Stavanger", серед яких 2 українців, почуваються добре,- МЗС
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Афінах - 1 людина загинула
  Теги: