Боксер Мейвезер після важкого бою почав розмовляти з манекеном

  Те, що удари в голову не минають для боксерів безслідно, ми вже знаємо.

  На прикладі Шеннона Брігса - це той персонаж, який тривалий час докучав Володимиру Кличку. І от зявився новий клієнт на лаври дивакуватого. Мова про найкращого боксера світу незалежно від категорій - американця Флойда Мейвезера.

  Раніше він за спорткар із алмазним напиленням віддав $5 млн. Потім Мейвезер дозволив співачці Ріанні зв'язати себе і заклеїти рота скотчем. Хоча тут можна припустити, що на його місці хотіли б опинитися багато чоловіків.

  Але остаточно поставити під сумнів шанси на дружбу Мейвезера із власною головою можна після того, як боксер почав говорити із манекенами. Два місяці тому Мейвезер переміг Менні Пак'яо. Той заявив, що програв через травму руки. І от через два місяці, певно, щоби нагадати про себе, Мейвезер записав відеоролик, в якому він влаштував серйозну розмову манекену в ролі Пак'яо.

  "Так що, Менні, ти кажеш людям, що я виграв нечесно? Що ця маленька рука була пошкоджена, так? А? Що? Ну скажи мені, скажи!" - звертається до манекена боксер, котрий отримав за бій $230 млн.

  Попередній матеріал
  В "Опозиційному блоці" вважають, що незалежних органів влади в Україні ще довго не буде
  Наступний матеріал
  Путін хоче спровокувати парламентську кризу в Україні, щоб отримати лояльний уряд - Пашинський
  Теги: