Благодійна організація подарувала кіз мешканцям Ніґеру

  Незвичний подарунок на Різдво отримало населення однієї із найбідніших країн у світі - африканського Ніґеру. Мешканцям найбільш посушливого регіону працівники благодійних організацій подарували кіз.

  Свійські тварини на цих теренах є головним показником багатства і достатку. Кожній родині подарували по дві кози. А от козлів дають по одному на десять родин, щоб тварини могли розмножуватись. Організували акцію працівники благодійної організації. На час Різдва вони планують роздарувати дев`ять тисяч кіз та козлів. Одна тварина коштує тут 38 доларів. Для  місцевих мешканців ця сума є чималим статком.

  Аттахер Чайбоу, місцевий мешканець із бідної родини: "Дуже важко прогодувати мою родину не маючи худоби. Все, що я можу зробити - вирощувати городину, але врожай не завжди є. Я часом підпрацьовую будівельником, але й такої роботи часто бракує".

  Чарльз Ґнако, працівник благодійної організації: "Це найбідніша родина в усій спільноті. У них п`ятеро дітей і немає власної землі. Та й врожаї тут не найкращі". 

  Попередній матеріал
  Північний схід США досі потерпає від снігопадів
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати звільнять захоплене судно "Маріда Маргаріта"
  Теги: