Facebook / Geoff Brooks

Біля берегів Австралії вполювали гігантську 6-метрову акулу

  У соціальних мережах з'явилися світлини із зображенням рекордної за розмірами тигрової акули, яку вполювали біля берегів Австралії.

  Про це повідомляє The Daily Mail. Як зазначається, знімки із 6-метровою акулою виклав на своїй сторінці у Facebook Джеф Брукс. Відомо, що її вполювали біля берегів Австралії, де останнім часом акули кілька разів нападали на людей.

  Проте після великої кількості репостів фотографій із зображенням хижака, австралійський рибалка на ім'я Меттью заявив, що саме він вполював цю акулу. За словами чоловіка, він намагався упіймати рибу-молот, проте акула напала на неї. Він також додав, що величезний хижак був чи не найменшим із тих, яких він побачив біля місця риболовлі. Меттью пояснив, що фотографії, які розповсюджуються в соцмережах, були зроблені задля ідентифікації акули, оскільки він не знав, до якого виду вона належить.

  "Я був єдиним, хто зробив цю світлину і єдиним, хто впіймав цю рибину", - сказав він. Рибалка розповів, що віддав акулу на ринок, а собі залишив як трофей лише щелепи своєї здобичі. 

  Нагадаємо, у мережі з'явилось відео, де сміливий дайвер відганяє від себе 6-метрову білу акулу.

  Попередній матеріал
  Тестування нових прокурорів перенесли на початок вересня
  Наступний матеріал
  Яценюк обговорить з коаліцією і Адміністрацією Президента зміну складу уряду