plus.google.com

Безпілотний автомобіль Google хотіли оштрафувати за надто повільну їзду

  У Корпорації Добра пояснили, що швидкість автомобілів обмежується з міркувань безпеки.

  Компанія Google на своїй офіційній сторінці в соцмережі Google+ опублікувала знімок поліцейського, який зупинив безпілотний автомобіль компанії на одній з доріг Каліфорнії. У Google пояснили, що швидкість автомобілів обмежується з міркувань безпеки, пише TJournal.

  Як повідомляється, каліфорнійський Департамент транспорту забороняє виїжджати на дороги повністю автономним транспортним засобам, тож людина в автівці була, однак не на водійському сидінні. Крім того, згідно із законом штраф виписують на ім'я водія, і після введення безпілотних автомобілів в широку експлуатацію очікують реформ цього закону. Google водночас заявила, що якщо на якесь з її авто накладуть штраф, його сплатять за рахунок коштів компанії.

  Прокоментував інцидент і департамент поліції міста Маунтін-В'ю. За словами правоохоронців, автомобіль зупинили за те, що він рухався зі швидкістю 24 милі (близько 39 км) на годину в зоні, для якої мінімальна швидкість становить 35 миль (56 км) на годину.

  Однак Google-машину не оштрафували. Згідно з нормативами Департаменту транспорту Каліфорнії, безпілотний автомобіль Google не повинен розвивати швидкість вище 40 км на годину, проте рух подібних машин заборонено на дорогах зі швидкісним обмеженням вище 35 миль на годину. Таким чином заборона не поширюється на дороги з обмеженням швидкості (як максимальної, так і мінімальної) в 35 миль на годину, пише N+1.

  Нагадаємо, у липні в США керована комп'ютером Google-машина вперше потрапила в аварію. В результаті ДТП кілька людей отримали незначні ушкодження.

  Попередній матеріал
  На виборах у Дніпропетровську підкупили більше 10 тисяч мешканців – Геращенко
  Наступний матеріал
  Суд у Лондоні визнав невинним українця, якого обвинувачували у тероризмі