Берлусконі розповів про інтимне життя

  Італійський прем`єр Сильвіо Берлусконі розповів про інтимне життя журналу "Чі". Раніше політик такого не робив. Зізнався, що НІКОЛИ не платив за інтимні стосунки.

  За його словами, він не може уявити сексу без підкорення серця жінки. Раніше італійська преса писала, що чиновник платив дівчатам за відвідування його вечірок. Колишня модель Патриція Дадаріо заявляла, що за присутність на такій гулянці - отримала тисячу доларів. Потім її запросили знову і вона провела ніч із Берлусконі. Більше того, - має відео, яке підтверджує ці факти. Сам прем`єр назвав такі заяви - замовними. Минулого місяця його дружина подала на розлучення. Це сталося після того, як друковані видання розмістили фото із приватних паті Берлусконі. Там було багато оголених моделей.

  Мешканка Рима: "Прем’єр, як завжди, попався на гарячому, але ми до цього вже звикли. У нього не дуже позитивний імідж, але ми на це не зважаємо".

  Антоніо, мешканець Рима: "Я бачу, що багато публікацій спрямовані проти Берлусконі, однак цього і варто очікувати у великій політиці. Те, що прем’єр робить у свій вільний час – його особиста справа. Важливо, щоби він був чесним і добре правив країною".

  Попередній матеріал
  Туреччина: Хлопчик дивом залишився неушкоджений після жахливого ДТП
  Наступний матеріал
  Масові обливання водою влаштували на Філіппінах
  Теги: