uk.wikipedia.org

Бенедикт Камбербетч написав листа до Санти

  Камбербетч разом із багатьма іншими знаменитостями опублікував свого листа в Національний день написання листів, який святкують 7 грудня.

  Британський актор Бенедикт Камбербетч написав відкритого листа до Санта-Клауса, пише The Guardian.

  Звертаючись до Санти, Камбербетч зазначив, що не може просити його вирішити дорослі проблеми, серед яких забруднення навколишнього середовища, мігрантська криза, освіта, охорона здоров'я, порушення прав людини і війни.

  "Бог знає, що нам потрібна будь-яка допомога, яку ми можемо отримати ... Але ти для дітей. Дітей, які потребують магії в цьому світі, де межа між невинністю і відповідальністю, грайливою уявою та холодністю (...) постійно зменшується. І я хочу попросити тебе: подарувати дітям трохи більше часу, щоб залишатися дітьми", - написав актор.

  Також Камбербетч попросив відволікти дітей від "реалій цього божевільного світу, щоб вони могли сміятися на повні груди, а не захлинатися сльозами", особливо тих дітей, хто страждає від хвороб, голоду, бідності, воєнних дій та екологічних катастроф. "Будь ласка, допоможи осяяти їхній світ втіхою і надією", - додав британець.

  Наприкінці Камбербетч пообіцяв, що підготує цьогоріч на Різдво додаткову порцію портвейну і пирога для Санти. У постскриптумі актор додав: "Чи можу я тепер отримати світловий меч, будь ласка?"

  Камбербетч разом із багатьма іншими знаменитостями опублікував свого листа в Національний день написання листів, який святкують 7 грудня.

  Видання зазначає, що фронтмен гурту Radiohead Том Йорк запропонував Санті не робити цього року подарунків "керівникам нафтових компаній і політикам, вплив яких вони купують". Собі ж музикант попросив "окуляри для читання... сині".

  Шотландська співачка Енні Леннокс попросила Санту допомогти біженцям, щоб "цілі покоління людей не мусили залишати свої будинки в містах, містечках і селах в охоплених війною Нігерії та Сирії". "Дякую, Санто ... Я справді хочу, щоб ти існував для дорослих", - додала вона. 

  Нагадаємо, 10 листопада Бенедикт Камбербетч отримав орден Британської імперії.

  Попередній матеріал
  У сумці від ноутбука українець приховав партію iPhone на понад 300 тис. грн - ДПСУ
  Наступний матеріал
  У Горлівці відбулася сутичка між бойовиками різних угруповань – розвідка