Кадр із відео

Барак Обама під час візиту на Аляску виконав з дітьми народний танок (відео)

  В останній день свого триденного візиту на Аляску президент США Барак Обама виконав місцевий народний танець.

  Про це пише ABC News.

  Американський президент завітав до однієї зі шкіл Аляски, учні якої влаштували концерт з виконанням місцевих танців і пісень. До одного з танків Обама вирішив також приєднатися, виконавши кілька нескладних рухів у такт мелодії.

  "Я тренувався", - сказав глава держави.

  Після танцю Обама звернувся до присутніх. Зокрема, він похвалив місцеву кухню, відзначивши, що страви з риби припали йому до смаку. "Це було дійсно дуже смачно", - сказав Обама.

  Президент також повідомив, що хоче побувати на Алясці ще раз - вже з дружиною, Мішель Обамою, і двома їхніми доньками. Обама сказав, що щасливий побувати на Алясці.

  "Я пишаюся вами, молодь. Зберігайте ваші традиції навіть тоді, коли вийдете у великий світ, вчіться і використовуйте знання на благо своєї спільноти", - зазначив Обама.

  Нагадаємо, це вже не вперше Барак Обама демонструє свої танцювальні здібності. Так під час візиту до Кенії у липні цього року він виконав традиційний місцевий танець ліпала.

  Як повідомляв 5.ua, напередодні візиту до Аляски Обама повернув найвищій горі Аляски та всієї Північної Америки її історичну назву – Деналі. Такий крок зумовлений намаганнями президента США покращити стосунки між федеральною владою та корінним населенням Америки.

  Попередній матеріал
  Горить майже весь периметр Києва - санепідемслужба
  Наступний матеріал
  Місія МВФ прибуде в Україну 22 вересня