Скріншот веб-сторінки

Австралієць потрапив за лаштунки до улюбленого гурту завдяки правці у "Вікіпедії"

  Чоловік обманув охоронця, сказавши, що він є родичем одного з учасників гурту.

  Девід Спарго (David Spargo), шанувальник австралійського гурту Peking Duk, зміг потрапити за лаштунки концерту в Мельбурні, назвавшись родичем одного з музикантів. Про це пише TJournal з посиланням на The Guardian.

  Охоронець не повірив чоловікові на слово, тоді Спарго показав сторінку в "Вікіпедії", куди сам вніс правку кількома хвилинами раніше. Наприкінці першого абзацу статті він дописав: "Family David Spargo".

  Потрапивши за лаштунки, Спарго познайомився з музикантами і зізнався у своїх хитрощах. Учасники гурту були настільки вражені, що розповіли про це у своїх соціальних мережах, а з шанувальником провели вечір після концерту, випили пива і взяли його телефонний номер.

  "Це був, певно, найбільш геніальний і натхненний крок, який мені доводилося бачити. Це безумство. Він просто зробив це прямо на місці, на своєму телефоні, за пару секунд", - прокоментував Адам Хайд, музикант Peking Duk.

  Спарго розповів The Guardian, що сам не очікував, що його трюк вдасться. Пізніше сторінку групи у "Вікіпедії" повторно відредагували, прибравши зроблену Спарго позначку про його причетність до групи, але додавши коротку розповідь про цей випадок з його участю.

  Попередній матеріал
  Байден: США стоять пліч-о-пліч із народом України перед лицем постійної агресії з боку Росії
  Наступний матеріал
  Аваков показав новий український панцерник "Варта"