Аномально холодна зима на Близькому Сході [репортаж, відео]

  Аномальна зима на Близькому Сході. Цьогоріч сніг випав навіть у Лівані. У решті країн цього теплого регіону - вирують снігопади, повені й буревії.

  Близький Схід - уже третю добу потерпає від шквального вітру, злив і снігопадів. Швидкість вітру - досягає ста двадцяти кілометрів за годину. Висота хвиль у Середземному морі - до дев`яти метрів.

  Єгипет, Ізраїль, Сирія та Ліван - закривають морські порти та призупиняють авіасполучення. Снігом замело Анкару в Туреччині. Сирійський Дамаск - також укритий майже метровими сніговими заметами. Єгипет та Йорданія - потерпають від піщаних бур.

  Махмуд, мешканець Лівану: "Ми дуже страждаємо від снігу. Дороги блоковані, їх повільно розчищають, тому не можна дістатися до роботи, уряд погано працює".

  Потерпають від негоди й інші континенти. США - засипає снігом. У багатьох штатах блоковані дороги, аеропорти - скасовують рейси. У Чикаго лише в суботу через нульову видимість скасували майже півтори тисячі рейсів. Прогнози невтішні - за добу майже по всій території країни випадає від 20 до 50 сантиметрів снігу, і покращення наразі - не чекають.

  У Європі - також найсильніші за останню чверть століття снігопади та повені. Втім, ситуація поступово нормалізується. Метеорологи сподіваються - принаймні в Європі та на Близькому Сході погода почне поліпшуватися вже за кілька днів. 

  Попередній матеріал
  ГПУ завершила досудове слідство у справі Луценка
  Наступний матеріал
  Чернівецькі школи відновили роботу після карантину
  Теги: