Фото latoro.ru

Американський підліток п‘ять годин пролетів у відсіку для шасі літака і залишився живий

  У США 16-річний підліток здійснив подорож між Каліфорнією і Гавайями у відсіку для шасі.

  Підліток не лише вижив після такого польоту, а й залишився неушкодженим, попри те, що на висоті 12 км, на якій летів лайнер, температура повітря знижується до -60 градусів. Окрім того, на такій висоті надзвичайно низький рівень кисню.

  Майже одразу після зльоту хлопець втратив свідомість, тому своєї подорожі він не пам‘ятає. Однак, коли літак приземлився в аеропорту Мауї, він зістрибнув із шасі і відправився на прогулянку, передає ВВС.

  За словами підлітка, він утік із дому після сварки з батьками. З речей при ньому був лише гребінець для волосся.

  Потрапити в літак йому вдалося після того, як він перестрибнув огорожу аеропорту в Сан-Хосе. За словами представника аеропорту, жодна система безпеки не дає стовідсоткових гарантій, тому потрапити на територію аеропорту можна без особливих проблем, особливо вночі.

  Із 1947 року, коли почали фіксуватися такі випадки, у відсіку для шасі намагалися перелетіти близько 100 людей, однак вижили тільки чверть із них.

  Найчастіше на такі подорожі наважаються нелегальні мігранти. Нагадаємо, минулого року в аеропорту Внуково у відсіку шасі літака було виявлено тіло громадянина Грузії, яке не менше семи разів здійснило перельоти між Росією та Італією.

  Попередній матеріал
  З сьогоднішнього дня Чехія спрощує видачу віз для українців
  Наступний матеріал
  Сьогодні ОБСЄ може розширити свою місію в Україні