Американському подружжю повернули листи, вкраденні півстоліття тому [відео]

  Кілька сотень листів, украдених понад півстоліття тому, повернули американському подружжю. Де усі ці роки зберігалася переписка - невідомо. Проте осіла - в колекції філателіста. Після його смерті листи повернулися до власників. Тепер подружжя - перечитує їх і насолоджується спогадами про молодість.

  Листи, які зберігалися у портфелі, викрали ще в 1960-му році. Це сталося під час пограбування ранчо, на якому мешкає подружжя Майклів.

  Меріон Майкл, дружина: "Я не уявляла, ну як хтось може вкрасти все наше листування"!

  Де листи мандрували протягом десятиліть, невідомо. Але зрештою - опинилися в колекції філателіста. Після його смерті син колекціонера - вирішив повернути листи власникам. Знайти їх зміг завдяки номеру військового квитка, вказаному в адресі.

  Ллойд Майкл, чоловік: "Той чоловік сказав - у мене є ваші речі, це коробка листів, і я хочу їх вам віддати".

  Меріон та Ллойд одружилися у 42-му. Тоді їм ще не було 20-ти. Невдовзі Ллойд Майкл - вирушив воювати до Європи. Дружині писав - ледь не щодня.

  Ллойд Майкл, чоловік: "Для нас це можливість повернутися до чудових спогадів, які лишилися попри те, що ми жили в страшні часи".

  Меріон Майкл, дружина: "Ці листи повертають стільки спогадів - очікування, безвість"...

  Родина збирається перечитати усе своє листування. Нещодавно подружжя відсвяткувало 70-ту річницю весілля. У Майклів - четверо дітей, восьмеро онуків та п`ятеро - праонуків. Тож для них листування - стане важливою частиною сімейної історії.

  Попередній матеріал
  Мессі отримав четвертий "Золотий м`яч- 2012"
  Наступний матеріал
  Авіакатастрофа у Перу: 7 людей загинули
  Теги: