provolyn.com

Американські соціологи назвали професії, представники яких найбільше зловживають алкоголем

  Соціологи встановили, що зловживання спиртним і наркотиками залежить від професії.

  Таке встановило Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США. За його оцінкою, частіше за інших спиртним зловживають працівники важкої фізичної праці - шахтарі і будівельники, повідомляє Samhsa.

  У дослідженні, яке проводили у 2008-2012 роках, соціологи розглядали тих представників, які вживали п'ять і більше порцій спиртного за раз протягом п'яти і більше днів на місяць. Одна порція - це 14 грамів чистого спирту, які містяться в склянці пива, келиху вина або чарці міцного алкоголю.

  У повідомленні зазначається, що найбільше алкоголіків виявилося серед працівників важкої фізичної праці. За підрахунками фахівців, 17,5% шахтарів зловживають спиртним. Другу сходинку посіли будівельники з 16,5%.

  Третє місце в списку посіли люди, які працюють у готельному та ресторанному бізнесі. Співробітники цих сфер діяльності зайняли при цьому перший рядок по зловживанню наркотиками - понад 19% з них приймають заборонені препарати.

  Зазначається, що менеджери, частіше захоплюються наркотиками, ніж спиртними напоями. Більше 12% управлінців приймають заборонені препарати, в той час як п'ють без міри менше 10%.

  Найменшими любителями алкоголю виявилися працівники сфер освіти і охорони здоров'я. Серед них дослідники нарахували менше 5% зловживають спиртним.

  Найменше наркоманів виявилося серед чиновників - 4,3%  загального числа держслужбовців.

  Попередній матеріал
  McDonald’s скоротить своє меню
  Наступний матеріал
  Суд у Відні відхилив запит США про екстрадицію Фірташа

  Вражаючі знімки конкурсу National Geographic

  У Португалії презентували безпілотник, який скеровується силою думки

  Найменшу Біблію в світі презентували в ізраїльському музеї

  Російський космічний корабель з "прапором Перемоги" впаде на планету 9 травня – NORAD