Facebook

Американка зібрала гроші на фургон для перевезень паралізованого батька, пригостивши сніданком пожежників

24-річна офіціантка Ліз Вудворд пригостила пожежників сніданком за власний кошт після того, коли виснажені Тім Янг і Пол Хуллінгс зайшли поснідати після 12-годинної боротьби з вогнем на складі.

Про це повідомляє Dailymail. Коли пожежники попросили рахунок, дівчина залишила їм записку: "Ваш сніданок сьогодні за мій рахунок. Спасибі вам, хлопці, за все, що ви робите. За те, що рятуєте нас де б то не було і в будь-яку хвилину готові приїхати на допомогу. Без сумніву, ви мужні і сильні хлопці. Спасибі за ваш щоденний труд!", - написала вона.

За інформацією видання, пожежні подякували офіціантці, а один з них розмістив пост у Facebook, в якому закликав друзів обідати в кафе, де працює дівчина, і заохочувати її чайовими. За короткий час користувачі соцмережі схвально відзначили цей пост.

Дізнавшись про паралізованого батька Ліз, який потребував спеціальний фургон для перевезень, пожежники вирішили допомогти їй у поширенні інформації в Інтернеті про кампанію для покупки мікроавтобуса. Замість необхідних $17 тис, кампанія залучила понад $ 80 тис.! А двоє пожежників навіть прийшли додому до Ліз, щоб ближче познайомитися з її сім'єю.

"У мене просто немає слів. Пригощаючи пожежних за свій рахунок, я розраховувала максимум на дружню посмішку за свій вчинок. Те, що вони зробили для мене, - це просто диво", - сказала Ліз.

Нагадаємо, французька туристка нагодувала Річарда Гіра піцою, прийнявши його за бродягу.

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко обговорив з головою МЗС Литви безвізовий режим для українців
Наступний матеріал
Російський суд вважає законним засекречування втрат ЗС РФ у мирний час