Американка перемогла Google Docs, виборовши право на власне ім’я у мережі

Про те, що її ім'я фігурує в шаблонах Google Docs, дівчина дізналася два роки тому

Мешканка США на ім'я Кейсі Баумер поскаржилася на звинувачення в крадіжці акаунтів від користувачів Google Docs. Причина віртуальних нападів на дівчину полягає в тому, що сервіс використовує її ім'я в шаблонах документів. Через це багато користувачів вирішують, що Баумер зламала їх акаунти, повідомляє Business Insider.

Про те, що її ім'я фігурує в шаблонах Google Docs, дівчина дізналася два роки тому. Збіг показав Баумер її друг, однак тоді вона не звернула на це уваги.

Пізніше вона почала отримувати повідомлення від незнайомих людей, які звинувачували її в незаконному отриманні доступу до їхніх акаунтів. Ситуація видавалася Баумер кумедною, доки вона не зайшла в "відфільтровані" повідомлення в Facebook. Там вона виявила величезну кількість гнівних листів від людей, які звинувачували її в зламі їхніх сторінок. Схожі повідомлення вона отримує щодня вже протягом року.

При цьому частина користувачів звертається до неї досить чемно, деякі навіть запитують, чи не потрібно переслати виявлені документи. Інші ж ведуть себе агресивно і вимагають від Баумер перестати користуватися їхніми акаунтами. Багато при цьому використовують нецензурну лексику. Деякі жінки, що виявили "резюме" дівчата в Google Docs своїх чоловіків, навіть починають підозрювати Баумер в інтризі з їхніми чоловіками.

Спершу дівчина намагалася пояснити ситуацію розлюченим користувачам, однак мало хто слухав її виправдання. У результаті Баумер написала у Facebook пост, в якому попросила Google змінити шаблонне ім'я. У компанії пообіцяли зробити це найближчим часом і таки змінили його. Про це написала сама дівчина на своїй сторінці у Facebook.

У Google Docs пояснили вибір імені Кейсі Баумер прагненням до оригінальності. Сама дівчина відзначає, що Google спершу мав би загуглити ім'я, перш ніж використовувати його в шаблонах.

Як повідомляв 5.ua, користувачі мережі за добу навчили "штучний інтелект" від Microsoft засадам поганого

Попередній матеріал
"Літня гроза": Українська бронетехніка вперше в історії форсувала Дніпро
Наступний матеріал
В Іспанії арештували квартиру і рахунки простого міського судді з Луганщини

Неперевершений стартап на основі штучного інтелекту: українець створив бота-секретарку

У Китаї представили надреалістичну "робота-богиню"

У США створили людиноподібного робота Софію, що хоче заснувати бізнес і мати власну родину

Boeing показав нового 15-метрового автономного підводного робота

NASA відправить на Марс робота-гуманоїда

5 канал - трансляція наживо