Кадр із відео

Американець, який пробув 44 роки за ґратами, розповів про враження від XXI століття (відео)

  За час його ув'язнення у світі багато чого змінилося.

  Телеканал Al Jazeera зняв зворушливий ролик про 69-річного американця Отіса Джонсона, який пробув 44 роки у в'язниці, пише Look At Me. У відео Джонсон ділиться своїми враженнями від життя в XXI столітті.

  У 25 років Джонсона засудили за замах на вбивство поліцейського. Він пробув за ґратами 44 роки, а коли вийшов на волю у серпні 2014-го, то виявилося, що більшості його родичів уже немає в живих. "Ні сестер, ні братів, нікого, з ким я б міг поспілкуватися", - розповідає він.

  Тюремне ув'язнення сильно вплинуло на чоловіка, тому, зізнається Джонсон, перший час на волі було трохи складно, "оскільки багато що змінилося". Наприклад, вийшовши на Таймс-сквер, він помітив, що багато розмовляють самі з собою, і спочатку він вважав , що це агенти ЦРУ. Потім помітив пристрої, які люди тримали біля вуха, хоча спочатку не зрозумів, що це таке. "Вони називають їх ай фонами", - говорить Джонсон.

  У магазинах Джонсона найбільше вразила різноманітність продуктів і "різнокольорових напоїв". "Арахісове масло з джемом. Я ніколи не бачив нічого подібного, - дивується він. - Арахісове масло і джем в одній банці? Оце дивина". 

  Попередній матеріал
  Майже 40% міліціонерів Києва та області не пройшли перші два етапи переатестації та будуть звільнені
  Наступний матеріал
  Тема України не губиться в риториці США, адже там активно працює український конгресовий комітет - журналіст