Офіс Amazon у Сіетлі

Amazon відкрив дивовижний офіс у Сіетлі: люди працюватимуть у джунглях посеред хмарочосів

На будівництво витратили сім років та майже $5 млрд

Справжні джунглі посеред мегаполіса. У новій офісній будівлі компанії Amazon – наче у тропічному лісі. Довкола десятки екзотичних рослин. Як працюється в інноваційному офісі – в сюжеті "5 каналу".

Тут немає звичних офісних стільців і круглих столів. Замість них – тропічні дерева, підвісний міст, водоспади і кам'яні доріжки. Навколо тропічні дерева і папороті. Справжній оазис посеред скляних веж-хмарочосів Сіетла – це новий офіс компанії Amazon.

Сам офісний центр складається з трьох сферичних будівель, виготовлених зі скла та білої сталі. Зовні вони нагадують кульки морозива. Тут постійно 60% вологість, щоби наблизити клімат до тропічного. Одразу за входом – п'ятиповерхова жива стіна із зелених каскадів. Замість конференц-залів – зимовий сад. Сюди привезли понад 40 тис. рослин із більш як 50 країн світу. Найскладніша частина проекту – 17-метрове дерево на прізвисько Рубі. Йому майже 50 років, і важить воно 16 тонн. Всередині нього – "пташине гніздо". Це ще один конференц-зал.

"Ідея полягає в тому, що люди приходять ніби на прогулянку в тропічні джунглі. Працюють у спокої і гармонії, сам на сам із природою", – пояснює головний садівник Рон Гальярдо.

Ідея проекту належить засновнику Amazon Джеффу Безосу. Він хотів поєднати роботу з відпочинком і підвищити продуктивність працівників, надихаючи на нові ідеї. Сім років тому ландшафтні дизайнери представили проект нового офісу. І от нарешті його вдалося втілити в життя. На будівництво витратили майже $5 млрд.

"Ми довго розробляли ідею проекту. З технічного боку – це сучасний офіс. Тут є Wi-Fi, можливо портативно заряджати ноутбуки та смартфони. Важливо, щоб усі розуміли – це не туристична пам'ятка. Це місце для роботи", – наголосив віце-президент Amazon Джон Шоттлер.

Працювати у тропічному офісі може до 1 тис. людей. Компанія планує використовувати для співробітників спеціальні бейджі і відстежувати час, проведений у джунглях. Таким чином контролюватимуть, щоб співробітники не лише відпочивали, а й продуктивно працювали.

Вероніка Орєхова, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Тропічне диво: в Ужгороді буйно розквітла агава – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Підгодовує вся область: на Вінниччині попри морози на річці оселилася зграя лебедів