instagram / airbnb

Airbnb пропонує для оренди плавучий будинок у Лондоні

  Сервіс недовготривалої оренди житла Airbnb запустив Темзою плавучий будинок. Двоповерхова будівля блакитного кольору з подвір'ям і галявиною буде плавати по річці в Лондоні до 24 травня.

  Таке повідомлення з'явилося на сторінці компанії в соцмережі Instagram, пише Lenta.Ru з посиланям на The Daily Mirror.

  За інформацією видання, висота споруди становить 8 м, а вага - 70 т. Будинок включає дві спальні, вітальню і ванну кімнату. На будівництво будинку пішло близько чотирьох місяців.

  У плавучому будинку проводитимуться громадські заходи і вечірки. В один із днів вечерю готуватиме мішленівський шеф-кухар Роберт Ортіс. Відзначається, що гості незвичайної будівлі побачать з вікон райони Челсі, Вестмінстер і Кенері-Уорф.

  Як зазначає видання, на один день, у ніч на 23 травня, плавучий будинок буде зданий в оренду. Таке житло можна буде зняти через сервіс Airbnb, проте як саме це зробити, поки не уточнюється.

  Менеджер Airbnb у Великобританії Джеймс МакКлюр відзначив, що перебування в такому будинку подарує орендарям незабутні враження.

  "Лондон вже третє за кількістю пропозицій місто в Airbnb і одне з основних туристичних напрямків світу", - зазначив МакКлюр.

  Попередній матеріал
  Біля Попасної відбувся бій між силами АТО та бойовиками
  Наступний матеріал
  ГРУшники не мають статусу полонених, їх можна звинуватити одразу в кількох тяжких злочинах - юрист

  В Китаї пропонують орендувати друга чи подругу на свята

  Сикстинську капелу вперше в історії здають в оренду

  У лондонському метро проїхалося "300 спартанців"

  В Лондоні історичні пам'ятки підсвітили рожевим на честь народження доньки принца Вільяма та Кейт