14-річна дівчинка відбилася від акули

  Новозеландська дівчинка виграла двобій з акулою. 14-річна Лідія Уорд відбилася від морського хижака дошкою для серфінга на одному з пляжів країни.

  Дівчина купалася на пляжі зі своїм братом. Спочатку підлітки навіть не помітили хижака. Дівчина лише відчула дотик чогось слизького, а потім різкий біль. Акула вкусила її за ногу. Дівчина не розгубилася і вдарила хижака дошкою. Акула від шоку трохи відплила. У дітей були лічені секунди, щоби дістатися берегу. Коли вони розповіли усе батькам, ті, їм не повірили. В решті решт рани від укусів акули і дірки на гідрокостюмів стали беззаперечним доказом відважного вчинку.

  Лідія Ворд, потерпіла: "Я спочатку не зрозуміла, що воно. Побачила перелякане обличчя свого брата, обернулася. А у воді було щось сіре і велике. Що то було, так і не зрозуміла. Я просто взяла дошку і з усієї сили вдарила нею по істоті".

  Фіона Вард, мати потерпілої: "Я їй спочатку не повірила. Для мене було дивним, що вона так спокійно про все розповідала. Що не злякалася. І навіть коли вона показала свій покусаний гідрокостюм, я не могла у це повірити".

  Попередній матеріал
  У Лондоні протестували проти продажу Cadbury
  Наступний матеріал
  Названо номінантів на Оскар (репортаж)
  Теги: