14 тисяч кілометрів планують здолати на велосипеді двоє молодих французів

  14 тисяч кілометрів планують здолати на велосипеді двоє молодих французів. Два з половиною місяці тому вони виїхали з французького містечка Реймс. І вже дісталися Києва. Головна мета мандрівників - документальний фільм про молодих людей, яких зустрінуть під час подорожі.

  Ганна Салаюн: "Попереду в нас важкі речі - інструменти, ліки, електричне обладнання".

  Бенджамін Столл: "Позаду - два костюми. Один - для їзди, інший - для зустрічей із людьми".

  Крім цього лежачий велосипед-тандем умістив намети і спальні мішки. До подорожі Ганна і Бенджамін готувалися півтора року. 31 березня вони вирушили з французького Реймса. Запланували - доїхати до китайської столиці, здолавши 14 тисяч кілометрів. Дорогою - хочуть зняти документальний фільм.

  Ганна Салаюн: "Проект називається "Велосипедом до школи". Ми зупиняємося в різних школах, розмовляємо з дітьми. А потім зробимо документальний фільм про молодих людей, їхні мрії,  очікування від майбутнього".

  Велоподорож для Ганни і Бенджаміна - це не лише мандрівка і зйомки матеріалу для фільму. А й випробування стосунків. Наразі закохані й заручені - жодного разу не пошкодували, що зважилися на такий вояж.

  Бенджамін Столл: "В Україні ми зустріли дуже гостинних людей. Вони ділили  з нами вечерю. Українці для нас - дуже щирі й позитивні. Що нас неприємно вразило в цій державі - це дороги і кордони".

  У Будапешті велосипедистам довелося затриматися на три тижні - саме стільки чекали на російську візу. Чи на довго затримаються в Києві - ще не знають. Все залежить від того, як швидко видадуть візу в посольстві Казахстану.

  Наталія Жижко, Юрій Усік "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Лівії відбувається битва і на землі, і на шаховій дошці
  Наступний матеріал
  Теракт у пакистанській столиці
  Теги: