Незбагненні явища
Незбагненні явища buzzfeed.com

10 випадків, коли на фото потрапив "привид" і ніхто не зміг цього пояснити

Читайте по-русски
Чи вірите ви у паранормальні явища?

Часом люди помічають якісь явища, які не можуть пояснити. Хтось вважає, що це випадковість чи збіг обставин. Інші ж вважають, що не обійшлося без надприродних сил.

Іноді містичні примари потрапляють на фото. Пропонуємо вам самим подивитися і вирішити, що воно таке – гра тіней і світла чи справжні привиди.

1. Непроханий гість на весіллі

Незбагненні явища
/
Незбагненні явища
Незбагненні явища
/
Незбагненні явища

На фото, зробленому у 1972 році, зображені четверо гостей на весіллі. Але якщо придивитися уважно, за чоловіком справа хтось видніється.

2. Зайва рука

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

Звичайне сімейне фото. Але в чоловіка в чорному светрі на плечах лежать дві руки. Одна із них належить хлопцю зліва. Чия ж друга?

3. Примара в ліфті

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

Ця фотографія була зроблена лікарем у Болівії. У момент створення знімка, двері ліфта відкрилися, і нікого всередині не було. Але потім, коли вони побачили фотографію... Ви теж бачите всередині дівчину в білій сукні з довгим розпущеним волоссям?

4. Сумна дівчина

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

Це сімейне фото було зроблене у 1930 році в Новій Зеландії. Зверху по центру можна помітити образ виснаженої дівчини у сукні. Власниця цього фото розповіла, що її тітка, яка жила в тому будинку у 60-70 роках, кілька разів бачила примарну дівчину у білій сукні з темною брошкою на талії і з темним розпущеним волоссям.

5. Страхітливий образ

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

Сімейне фото родини Куперів, яке було зроблене у 1950-х роках. Дві жінки сидять за обіднім столом із двома щасливими хлопчиками на колінах, на столі горять свічки. Але коли фотографія була проявлена з'явилося ще дещо ... тіло, що висить вниз головою з чорною порожнечею замість обличчя.

6. Демон у лікарняному ліжку

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

Кажуть, що ця зловісна, згорблена фігура була зафіксована на моніторі медсестри в лікарні. Людина, яка розмістила зображення, стверджувала, що незабаром пацієнт у цьому ліжку помер.

7. Малюк серед розвалин школи

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

"Я виріс у маленькому сільському містечку між горами. Кілька років тому там вирішили знести стару школу. Хлопець, якого знала моя мама, увійшов і зробив кілька фотографій за допомогою свого мобільного телефона. Цей знімок був одним із них. Я взагалі не вірю в такі речі. Але я не знаю, як це пояснити, тому що це був стільниковий телефон, і я майже впевнений, що ніхто в моєму рідному місті не знає, як зробити фальшиві фотографії".

8. Дівчинка без обличчя

Незбагненні явища
/
Незбагненні явища
Незбагненні явища
/
Незбагненні явища

"Фотографія була зроблена в 1943 році в Угорщині. Моя мама знаходиться на передньому плані, її знімає мій батько. Маленька дівчинка, яка стоїть на задньому плані, не має ні рук, ні обличчя. Вона схожа на привида або демона".

9. Дівчина за плечем

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

Це страхітливе зображення було завантажене в Reddit минулого року з підписом: "Будь ласка, скажіть мені, що це ваша сором'язлива дочка". Але якщо демонічна фігура з очима, що світяться, дійсно є сором'язливою дочкою цієї жінки, то ,можливо, це ще гірше?

10. Привид у будинку для пристарілих

Незбагненні явища
Незбагненні явищаbuzzfeed.com

"Ця фотографія була зроблена мешканцем будинку пристарілих, у якому працює моя мама. За кілька хвилин до моменту створення знімка співробітники та інші жителі почули звуки відкриття і закриття дверей разом із включенням і вимиканням лампочки виклику. У цей час у кімнаті нікого не було. Як мені сказали, цей знімок був зроблений приблизно через 15 хвилин після того, як помер один із пацієнтів в цій установі".

Ну що скажете? Ви змогли знайти пояснення цим зображенням? Яке із них вас налякало?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!Попередній матеріал
У Москві активісти виклали зі своїх тіл цифру 2036
Наступний матеріал
На виборах до ВР за "ЄС" віддали б голоси 43% львів'ян, які визначились і підуть на вибори – SOCIS
Loading...

"Костюми-привиди": У МОЗ пояснили, чому медики досі не отримали закуплені захисні комбінезони

"Транспорт не ходить, магазинів немає": як переживають карантин пенсіонери в селах-привидах Харківщини

Село-привид: на що перетворилося Широкине після російської окупації і які мрії у його мешканців

Прип’яті – 50 років: місто-привид – очима його жителів

Крафтова історія, палац із привидом та квест просто неба: чому варто відвідати Ужгород

Будинок-привид у Чернігові: чому кілька родин мешкають у аварійному гуртожитку