Арешт

Все через повістку: чоловік накинувся з косою на працівників військкомату

Shutterstock

Військовий вимушено відкрив вогонь у повітря

У селі Красносілля (Гощанський район, Рівненська область) чоловік атакував з косою співробітників військкомату, бо ті принесли його родичу повістку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на вирок місцевого суду.

13 вересня минулого року двоє працівників військкомату прийшли вручити повістку брату підозрюваного, але його не було вдома. Через це військові почали спілкуватися з родичами чоловіка, під час чого їх з косою атакував брат призовника.

Він спробував важко поранити лейтенанта, внаслідок чого той тричі вистрелив у повітря. Це заспокоїло агресивного чоловіка, який після цього втік.

Під час суду обвинувачений зізнався у вчиненому та сказав, що напав на працівників військкомату, бо подумав, що ті прийшли на його подвір'я без дозволу. За допомогою коси чоловік хотів їх вигнати.

Суд визнав мешканця Рівненщини винним за частиною 1 статті 350 КК України. Його засудили до 3-річного іспитового терміну.

Раніше "Дивогляд" розповідав, в якому випадку українець може відмовитися від повістки до військкомату.

Дивіться також відео 5 каналу: АРЕШТОВАНА КОЛЯДА 1972 року | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ