Гімалаї

Йог із Гімалаїв роками таємно керував фондовою біржою Індії – як це можливо

Shutterstock

Духовний наставник мав "маріонетку"

Колишня директорка найбільшої фондової біржі Індії NSE Читра Рамкрішна протягом довгих років узгоджувала всі свої фінансові рішення з гімалайським йогом, який був її духовним наставником. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Quartz India.

Фахівці Ради з цінних паперів Індії дізналися, що Рамкрішна була "маріонеткою" у руках наразі неназваного йога, який через неї здійснював керування фондовою біржею. Наприклад, він вивчав звіти фінансових аналітиків, затверджував бізнес-плани та порядок денний засідань правління.

Громадськість шокувало розслідування експертів, але сама Рамкрішна, яка свого часу була на високих позиціях у рейтингах найвпливовіших жінок, вважає, що все нормально. Бізнесвумен розповіла, що перша зустріч між нею і йогом відбулася приблизно 20 років тому. З того часу він став її духовним наставником, який давав поради як щодо особистої сфери життя, так і професійної.

"Керівники вищої ланки часто звертаються за неформальними порадами до наставників чи великих фахівців у своїй галузі. Я вірила, що його керівництво допомагає мені краще вести справи", – сказала вона.

Жінка залишила свою посаду ще 6 років тому, але Рада з цінних паперів Індії вирішила її оштрафувати на 30 млн рупій (приблизно 11 млн грн).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у КНДР фермерів відправили у трудові табори, бо улюблені квіти Кім Чен Ина не зацвіли.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ