Шкільний клас

У Китаї чоловік 16 років переховувався від батьків через проблеми з навчанням – фото

Shutterstock

Протягом довгих років чоловік працював неофіційно

У Китаї подружня пара зустріла свого сина, якого загубила 16 років тому. Виявилося, що він переховувався, бо відчував сором через проблеми у коледжі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Insider.

Це сталося у місті Сіань. У 2005 році хлопець на ім'я Ван, який навчався у коледжі, почав багато часу присвячувати відеоіграм, внаслідок чого не отримав диплом. Раніше хлопець старанно навчався, а тому йому було соромно перед батьками через відрахування.

Саме тому протягом 16 років він переховувався і неофіційно працював. Однак, одного разу Вану знадобилися документи та він відвідав паспортний стіл. Співробітники останнього дізналися, що китаєць вважається зниклим безвісти.

У підсумку вже дорослому чоловіку довелося зустрітися з родичами та вибачитися за цю ситуацію. За словами його батьків, протягом усіх років вони намагалися знайти Вана. Також вони не засудили сина через проблеми з навчанням.

Ван і його матір
Ван і його матір
Фото: Xiashi TV Weibo/Screengrab

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як у Китаї жінка прийшла на весілля сина і дізналася, що наречена – це її втрачена дочка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ