Гроші

У США чоловік узяв кредит для бізнесу – замість цього він придбав картку з покемоном за $57 тис

соцмережі

Тепер чоловік може провести до 20 років за ґратами у федеральній в'язниці

Мешканець США Вінат Удомсін звинувачується у шахрайстві внаслідок того, що скористався пільговим кредитом для підтримки бізнесу, але замість цього витратив гроші для придбання колекційної картки Pokemon. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

Удомсін отримав кредит влітку 2020 року. Для цього він став учасником пільгової державної програми та вказав, що з 2018 року має бізнес із $235 тис річного доходу.

Американець стверджував, що він має 10 співробітників. Його заяву схвалили та надали гроші, щоб він виплатив борги і заробітні платні робочим. Однак Удомсін вчинив інакше.

Через 5 місяців після отримання кредиту він став завдяки цим коштам власником колекційної картки Pokemon за $57 тис. Це привернуло увагу податківців, які розслідували цю справу та дізналися, що чоловік надав хибну інформацію про дохід своєю компанії і працівників. Тепер чоловік може отримати серйозне покарання – $250 тис штрафу та до 20 років за ґратами у федеральній в'язниці.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Швеції чиновник годинами телефонував на свій номер, бо не хотів працювати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ