Вовчкові, або соневі

Улюблена страва мафії: в Італії поліція знайшла сотні заморожених сонь

Shutterstock

Тварини знаходяться під охороною, але це не зупиняє браконьєрів

В Італії поліція проводила антинаркотичний рейд на фермі з виробництва канабісу, в рамках якого знайшла дві сотні заморожених тушок гризунів – сонь. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Це сталося на фермі з виробництва канабісу, де затримали трьох людей. Судячи з усього, заморожених тварин використовували для страви, яка вкрай популярна у босів мафіозного угрупування Ндрангета. Йдеться про одне з найвпливовіших і найбагатших злочинних угрупувань у світі.

Вовчкові, або соневі – вид, який має бути під охороною спеціальних організацій. Втім, це не заважає браконьєрам їх відловлювати та продавати ресторанам і мафії.

За часів Стародавнього Риму ця тварини – справжній делікатес. Гризунів ловили та відгодовували у спеціальних глиняних посудинах, гліраріях, щоб готувати усілякі страви. Раніше вважали, що жир цих тварин позитивно впливає на здоров'я людей, які мають порушений кровообіг.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліцейські спіймали колишнього члена мафії завдяки його кулінарному шоу на YouTube.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ