Верховна Рада України

"Путін – "ху*ло": нардепи у ВРУ на честь для народження президента Росії заспівали культову пісню – відео

Shutterstock

Ініціатива належить кандидату на посаду спікера парламенту

У четвер, 7 жовтня, російському президента Владіміру Путіну виповнилося 69 років. З цього приводу нардепи України вирішили заспівати пісню "Путін – ху*ло". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал народного обранця від "Європейської Солідарності" Олексія Гончаренка.

Гончаренко, якого після звільнення Дмитра Разумкова висунули кандидатом на посаду спікера парламенту, виступив з промовою, яку ефектно завершив.

"Сьогодні у нас у світі є іменинник. Звати його Володимир Путін. І я хочу, давайте вперше разом скажемо й нагадаємо цьому імениннику, Володимиру Путіну, на увесь світ українську народну пісню. До речі, з Харкова", – сказав він.

Потім нардеп сказав: "Путін", а інші політики підтримали його та заспівали "Ху*ло". Наостанок Олексій додав: "Ла-ла-ла".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російська бібліотека закупила комікси про "успіхи" Сталіна для молодого покоління.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ