Оголений чоловік біля "Вічного вогню"

В Одесі оголений чоловік грівся на "Вічному вогні" та лаявся на людей – фото

Департамент муніципальної безпеки Одеської міської ради / Facebook

Для вирішення питання довелося викликати патрульних

В Одесі помітили голого чоловіка у неадекватному стані, який сидів поблизу "Вічного вогню" та агресивно висловлювався щодо перехожих. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Департамента муніципальної безпеки Одеси.

Це сталося на території Центрального парка культури та відпочинку імені Тараса Шевченка у понеділок, 20 вересня. На місце інциденту одразу вирушили співробітники "Муніципальної варти", які намагалися зупинити зухвалого чоловіка.

Втім, той не злякався. Навпаки, після прохання злізти він став агресивним і ще ближче став знаходитися до "Вічного вогню".

У підсумку викликали поліції, яка допомогла "Муніципальній варті" вмовити правопорушника спуститися. Після цього чоловіка одягли та провели до "швидкої".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Київщині чоловік осквернив пам'ятник українським героям, бо хотів помститися за гараж.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ