Парк "Сноудонія"

У Британському національному парку з'явилась "зона сексу" – фото

snowdonia.gov.wales

Це сталося внаслідок помилкового автоматичного перекладу

У Великій Британії, на території національного парку "Сноудонія" несподівано з'явилась "зона сексу", яку запропонували відвідати гостям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Це сталося внаслідок помилкового перекладу. На офіційній сторінці закладу у Facebook з'явився пост із запрошенням відвідати парк. При перекладі з валлійської мови, який відбувається автоматично, була виявлена помилка.

Так, система переклала слово rhyw, як "секс", втративши суть речення. Тож, замість фрази "найближче майбутнє" з'явилася "область сексу". Повне речення виглядало так: "чи маєте ви намір відвідати секс в районі Огвен?"

На це одразу ж звернули увагу користувачі мережі. Керівництво Національного парку також помітило помилку та одразу ж вибачилось перед ними. 

"О боже! Здається, версія для перекладу на Facebook придумала щось дещо відмінне від оригінальної валлійської версії! Вибачення за будь-яке заподіяне правопорушення!", – йшлося на офіційній сторінці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Токіо відкрили тематичний порнопарк.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ