Анастасія

"Готова понести відповідальність": донька українських адвокатів виправдалась за те, що назвала українців "бидлом" – відео

konstanta00 / Instagram

Дівчина повністю усвідомлює свій вчинок

Анастасія Константинова – студентка третього курсу заочного відділення інституту права КНУ, кілька днів тому висловила у мережі своє обурення щодо реакції українського народу на виступ російського співака Басти, у якому назвала українців "невихованим бидлом", а незабаромвиклала відео із вибаченням. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Дівчина визнала, що її поведінка була неправильною та вибачилася за неї перед тими, у кого її слова викликали обурення та гнів. Також у першій промові дівчини йшлося про анексію Криму, який українці "про*бали". Дівчина зазначила, що до таких дій вона вдалася через свою любов до творчості артиста.

"Якщо він справді підтримує анексію Криму, то я це не розділяю. Також хочу вибачитися за свої грубі висловлювання у бік наших українських громадян, які захищають свою територію та відстоюють інтереси територіальної цілісності", – наголосила дівчина.

Дівчина зазначила, що вона та її батьки, які працюють адвокатами, поважають закони України. Вона усвідомлює вартість скоєного вчинку та готова понести відповідальність.

"Я – повнолітня і дієздатна людина. Тому готова нести відповідальність за сказане",
– сказала Анастасія.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ