Джастін та Гейлі Бібери вперше стануть батьками

Джастін та Гейлі Бібери вперше стануть батьками – чуттєві фото

justinbieber / Instagram

Модель постала у білосніжній мереживній сукні, що підкреслювала її вагітний животик

Відома в усьому світі зіркова родина Джастін та Гейлі Бібер очікує на поповнення. Співак та модель публічно заявили, що незабаром стануть батьками, передає "Дивогляд" із посиланням на Instagram Джастіна Бібера.

 
Пара опублікувала зворушливі фотографії, на яких у моделі можна побачити вже не маленький округлий живіт. Цією радісною новиною подружжя поділилося з прихильниками 9 травня. Варто відмітити, що і для Джастіна, і для Гейлі це буде перша дитина.

На знімках Гейлі Бібер постала у білосніжній мереживній сукні, що підкреслювала її вагітний животик. На голову модель надягнула хустину. До речі, сукня Гейлі була дещо схожа на ту, яку модель обрала на своє весілля.

На світлинах також можна побачити, що Гейлі тримає в руках аркуш паперу і чуттєво дивиться на свого чоловіка. Судячи з цього, разом із Джастіном вони промовили шлюбні обітниці.

Джастін Бібер та Гейлі Болдвін познайомилися у 2009 році, а їхні романтичні стосунки розпочалися у 2015-му. Після цього вони розходилися, але зрештою обрали спільний шлях. У 2018 році співак освідчився моделі. Вони одружилися у мерії Нью-Йорка, а ще через рік зіграли пишне весілля.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що дружина Джастіна Бібера розповіла, як отримати ідеальну талію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше