Кінофестиваль "Молодість"

"Молодість-2021": чого чекати від 50-го ювілейного кінофестивалю

"Молодість"

Фестиваль відбудеться з 29 травня по 6 червня

У четвер, 18 березня, відбулася перша установча пресконференція 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".

Під час зустрічі, яка проходила у Kooperativ HUB, організатори розповіли, які онлайн- та офлайн-активності вони запланували для глядачів. А також представили основні локації та 4 різновиди абонементів, що доступні для гостей фестивалю: Cinephile, Industry, Student, Press.

Також було оголошено про початок прийому заявок на міжнародний ринок з копродукції  – Boat Meeting.

Художній керівних Андрій Халпахчі розкрив інтригу, який саме фільм відкриватиме ювілейний кінофестиваль. Така честь дісталася легендарній стрічці "Вавилон ХХ" Івана Миколайчука, яка у 1979 отримала відзнаку "За найкращий художній фільм" на 10-й "Молодості".

Креативний партнер 50-го кінофестивалю Fedoriv Agency представив нову дизайн-систему проєкту. Її основна ціль - візуально розділити фестиваль, як подію та компанію, що її організовує. За словами організаторів, з новою айдентикою "Молодість" зможе щороку виглядати по-новому, не втрачаючи своєї впізнаваності й авторитету. 

Кінофестиваль також анонсував перших партнерів, одним з яких став MEGOGO. Маркетинг-директорка компанії Валерія Толочина оголосила про підтримку Національного конкурсу та трансляції програми короткого метру, а також добірки ретроспективних фільмів "Молодості", яка вже доступна на медіасервісі.

Головним модним дизайнером кінофестивалю цьогоріч став бренд FROLOV. А генеральним медіапартнером "Молодості" виступить "1+1".

Нагадаємо, цьогоріч кінофестиваль відбудеться з 29 травня по 6 червня у гібридному форматі. 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ